Партнерам компанії Global Solution

Партнерам

1. Цінова політика:

Для кожного оптового покупця ми розробляємо окрему, персональну, гнучку систему знижок. Система знижок залежить від суми, обсягу і частоти товару, що купується. Цінові переваги нашої компанії вигідно відрізняються від конкурентів за рахунок прямих поставок від виробника.

 

Наші оптові покупці - дрібні магазини автозапчастин, автобазари, великі мережеві магазини, автотранспортні підприємства (АТП), автобусні парки, вантажоперевізники, дрібні і великі СТО мають свої невеликі склади з основними расходниками, сервіси офіційних дилерів автомобілів, заводи виробники автотранспорту і сільгосптехніки, компанії у яких є свій парк автотранспорту, сільськогосподарські компанії, будівельні компанії та інші.

 

2. Асортиментна політика:

Постійно оновлюваний, широкий асортимент продукції GS дозволяє задовольнити запити власників всіх типів транспортних засобів по освітлювальних приладах - легкові / вантажні автомобілі, мототехніка, сільськогосподарська / будівельна техніка, електротранспорт. Використання принципу гнучкості дозволяє включити в діяльність підприємства не традиційних для нас галузей і цікавлять вас товарів. Схему співпраці, умови, обговорюємо і формуємо індивідуально.

 

3. Логістична політика:

Доставку по Україні здійснюємо в будь-яке місто України через транспортні компанії: "Нова Пошта", "Делівері", "ІнтТайм", "Укрпошта", "Автолюкс", інші.

 

Основні перевірені поштові / вантажні перевізники:

 

Нова Пошта

Зручний, надійний і швидкий спосіб доставки, відділення "Нової пошти" розташовані у всіх куточках України.

Делівері

Великий перевізник, багато відділень, але уточнюйте розташування офісу в своєму регіоні.

Інтайм

Популярний перевізник, але уточнюйте розташування складів в своєму регіоні.

Укрпошта

Державне підприємство, не дорого, порівняно швидко, але чергу.

4. Спеціальні умови:

У кожному конкретному випадку нами розглядаються умови роботи з оптовиками, і при можливості ми з задоволенням надаємо спеціальні умови роботи.

 

5. Політика коректності роботи:

У своїй роботі ми спираємося на принципи справедливості і тому:

 

Ми не надаємо роздрібним покупцям товар за оптовими цінами (крім випадків спеціальних акцій, узгоджених з виробником).

Ми не надаємо невеликим оптовикам ціни великих оптовиків.

Ми не займаємося демпінгом.

Ми не підтримуємо кращу ціну в місті. За надто низькими цінами часто продаються неякісні, неходові товари, або товари занадто сумнівного походження.

Звертайтеся за детальною інформацією по телефону: 

+38 (067) 390-48-85+38 (067) 725-01-81 (ОПТ) 0 (800) 21-20-42