LED Лампа Global Solution S1+ H7 6000K 4500Lm за доступною ціною ❤ gs.kh.ua

Виробник GLOBAL SOLUTION не перестає дивувати і ось на початку 2020 року, після довгих опитувань, тестів і коригувань їм все ж вдалося створити те чого потребує кожен автомобіліст! Якість, дуже чітка межа, світло як вдень.

 

 

 

Оновлення серії дало позитивний результат і ми вже встигли в цьому переконається. У нашому центрі були проведені різні тести і мінусів ми не виявили.

 

 

 

Зокрема проводили тести на:

 

 

 

Заміри світла, (відповідність люменів);

Перепади напруги;

Точність фокусування;

вібростійкою;

Вдало провели тест на витримку високої та низької температури для світлодіодів;

 

Якщо взяти серії csp s1 і csp s1 + в порівняння то можна помітити безліч змін і перше найочікуваніша це форма радіатора, він став набагато компактніше і тепер точно можна не переживати, що лампа не поміститься або кришка не закриється. Змінився дизайн і там де розташовані діоди, він став плоский і це призвело до того, що межа світла в рази покращилася!

 

 

 

Також збільшили і потужність діодів до 30 Вт, за рахунок чого і збільшився світловий потік до 4500 Lm. Світити лампи будуть тепер не яскраво білим, а дуже приємним більш теплим білим світлом, що в поєднанні з радіатором, дозволяє встановлювати лампи не тільки для ближнього і дальнього світла, а й в протитуманні фари.

 

 

 

За рахунок того, що матеріал з якого виготовлений корпус залишився колишній, а саме авіаційний алюміній, ціна на лампи особливо не піднялася. На найвищому рівні залишили і ступінь захисту IP68 - повна не проникнення. Також залишився як і раніше і світлодіодний елемент CSP - корейського виробництва, він до речі є одним з кращих!

 

 

 

Дані led лампи розраховані на робочу напругу від 9 до 32 вольт і тому відмінно підходять для мотоциклів, квадроциклів, легкових, вантажних автомобілів, практично на всі транспортні засоби.

 

 

 

Лампи дійсно дуже якісно зроблені і після наших тестів, ми просто не можемо, що-б Ви не рекомендувати!

  • Тип Лампи: Світлодіодні
  • Тип цоколю: H7
  • Тип світлодіодного елементу: CSP
  • Напруга, V: 9-32V
  • Потужність, W: 25W
  • Світловий потік, LM: 4500LM
  • Кольорова Температура: 6000 K
  • Тип охолодження: Пассивний
  • Тип Оптики: Рефлекторна

 

🇺🇦 Перехід на українську мову 🇺🇦

Якщо ви бажаєте пришвидшити процес перекладу сторінки, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Пишіть на пошту: globalsolution945@gmail.com

Також, ви можете надати нам інформацію про сторінки, які ще не перекладені.