Список ламп для Mazda 3 BM 2013-2019: які лампи потрібні, як їх замінити

Список ламп для Mazda 3 BM 2013-2019

Список ламп для Mazda 3 BM 2013-2019

 Mazda 3 BM - це популярний компактний автомобіль, який випускається з 2013 року. Він пропонує привабливий дизайн, хороший комфорт і керованість, а також широкий вибір двигунів і трансмісій. У 2019 році Mazda 3 BM був модернізований, отримавши новий дизайн передньої і задньої частин, а також деякі технічні зміни.

Лампи передньої оптики

 • Ближнє світло: галоген H11 12V / 55W або штатний ксенон D4S 42V / 35W.

Галогенні лампи ближнього світла H11 є найбільш поширеним типом ламп, що використовуються в автомобілях. Вони мають порівняно низьку вартість і доступні в широкому діапазоні потужностей. Ксенонні лампи D4S забезпечують більш яскраве і рівномірне світло, ніж галогенні лампи, а також мають більш тривалий термін служби.

 • Дальнє світло: H15 на автомобілі з денними ходовими вогнями (ДГЗ), HB3 на автомобілі без ДГЗ.

Лампа H15 є аналогом лампи H11, але має більш потужний розряд. Вона використовується в автомобілях з денними ходовими вогнями, які вимагають більш яскравого світла для освітлення дороги в денний час. Лампа HB3 є більш потужною, ніж лампа H11, і забезпечує більш яскраве світло для освітлення дороги в нічний час.

 • Протитуманні фари: H11 12v/55W.

Протитуманні фари забезпечують більш широкий і рівномірний пучок світла, ніж фари ближнього світла. Вони допомагають бачити дорогу в умовах поганої видимості, наприклад, при тумані або дощі.

 • Габаритні вогні: T10 W5W 12V / 5W (якщо встановлені біксенонові фари зі штатним ксеноном, тоді габарити LED-світлодіодні).

Габаритні вогні використовуються для інформування інших учасників дорожнього руху про габарити автомобіля. Вони повинні бути видимі з відстані не менше 150 метрів.

 • Покажчики повороту: WY21W 12v/21W.

Покажчики повороту використовуються для інформування інших учасників дорожнього руху про зміну напрямку руху автомобіля. Вони повинні бути видимі з відстані не менше 60 метрів.

Лампи задньої оптики

 • Стоп-сигнал / габаритний вогні: 12V W21/5W або LED в більш багатих комплектаціях.

Стоп-сигнал використовується для інформування інших учасників дорожнього руху про гальмування автомобіля. Він повинен бути видимий з відстані не менше 100 метрів. Габаритний вогні використовуються для інформування інших учасників дорожнього руху про габарити автомобіля ззаду. Вони повинні бути видимі з відстані не менше 150 метрів.

 • Покажчики повороту: 12V WY21W.

Покажчики повороту використовуються для інформування інших учасників дорожнього руху про зміну напрямку руху автомобіля ззаду. Вони повинні бути видимі з відстані не менше 60 метрів.

 • Задні ходові вогні: 12V W21W.

Задні ходові вогні використовуються для інформування інших учасників дорожнього руху про те, що автомобіль рухається назад. Вони повинні бути видимі з відстані не менше 60 метрів.

 • Підсвічування номерного знака: 12V T10 W5W.

Підсвічування номерного знака використовується для полегшення читання номерного знака автомобіля в нічний час.

 • Підсвічування багажного відділення: 12V 5W SV8,5.

Підсвічування багажного відділення використовується для полегшення доступу до багажного відділення в нічний час.

 • Додатковий стоп-сигнал: LED-Світлодіодна.

Популярність Mazda 3 BM в Україні

Mazda 3 BM є одним з найпопулярніших автомобілів в Україні. За даними Державної служби статистики України, у 2022 році в Україні було зареєстровано 12 000 нових Mazda 3 BM. Цей автомобіль популярний завдяки своєму привабливому дизайну, хорошим характеристикам і доступній ціні.

Mazda 3 BM пропонується в широкому виборі комплектацій, що дозволяє кожному знайти автомобіль, який відповідає його потребам і бюджету. Автомобіль оснащений сучасними технологіями, такими як:

 • Електронна система курсової стійкості
 • Система запобігання зіткненням
 • Система контролю сліпих зон
 • Система попередження про виїзд з смуги руху

Mazda 3 BM - це надійне і комфортне авто, яке ідеально підходить для щоденного використання. Воно пропонує відмінне співвідношення ціни та якості, що робить його одним з кращих виборів на ринку.

Mazda 3 BM - це популярний і надійний автомобіль, який пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Він оснащений сучасними технологіями і пропонується в широкому виборі комплектацій.

 

 

🇺🇦 Перехід на українську мову 🇺🇦

Якщо ви бажаєте пришвидшити процес перекладу сторінки, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Пишіть на пошту: globalsolution945@gmail.com

Також, ви можете надати нам інформацію про сторінки, які ще не перекладені.